Nie bądź wiśnia, wyślij sms-a!

Hello Wszystkim!

Niniejszym ogłaszam, że głosowanie na najlepsze blogi właśnie się rozpoczęło!!!

 
Analizując statystyki wejść na mojego bloga widzę wyraźnie, że większość ludzi wchodzi tu poprzez ... Google Images, he, he.Nie łudzę się zatem, że owi poszukiwacze obrazków zostają na dłużej i zgłębiają się w zapiski nawiedzonej nauczycielki.

Poza tym mój blog - mam tego świadomość - jest raczej tworem niszowym.

Tym niemniej, jeśli ktoś się choć na chwilę zatrzyma, przeczyta wpis lub dwa, jeśli coś się mu na moim blogu spodoba, zainspiruje lub zachęci, jeśli uzna, że blog jest wart polecenia, to sprawi mi ogromną przyjemność.

Cieszę się z każdego wiernego czytelnika, przypadkowych gości witam z otwartością, a komentarze mnie uskrzydlają, bo ... nie lubię mówić do ściany :)

Jeśli jesteś jedną z tych osób i uznasz, że chciał(a)byś przeznaczyć 1,23 zł brutto na cele charytatywne (turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych) i jednocześnie przyczynić się do przesunięcia mojego bloga w rankingu gdzieś przynajmniej w okolice pierwszej siedemsetki (w kategorii Moje Zainteresowania i Pasje zostały zgłoszone 804 blogi !!!), to ... proszę bardzo, nie żałuj sobie tej odrobiny przyjemności :)

Za wszystkie głosy jestem z góry i dozgonnie wdzięczna!

Wystarczy tyko wysłać sms-a
na numer 7122 o treści H00666

(H-zero-zero-666)

Z jednego telefonu można wysłać tylko jednego sms-a
(to info dla moich najwierniejszych fanów :))


I niestety tylko  z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski: Era, Plus, Orange, Play 

Nawet sobie człowiek na swojego bloga nie może zagłosować, by choć jeden głos dla przyzwoitości zdobyć :)

Głosowanie trwa do 19-go stycznia 2012.

Pozdrawiam serdecznie
Caramellita

2 komentarze:

dorota d. said...

Wyslalabym ale nie mam polskiego numeru. Jestem zawsze twoja wierna czytelniczka, czy to forum matki polki, czy to blok edukacja ;-))
pozdrawiam i zycze powodzenia
dorota d.

Caramellita said...

Dzięki Doris :)
Tak to już jest, że blogowicze i ich czytelnicy łączą się w 'kółka wzajemnej adoracji': mamuśki z mamuśkami, dekupażystki razem, pichcący razem, mole książkowe czy fotografowie podglądają się nawzajem, a emigranci też w na kupie, ale nieco rozproszonej :)
I tu Onet nas nieco dyskryminuje, ale cóż, takie życie :)

Post a Comment

Dziękuję za każdy motywujący i inspirujący komentarz :)